Фракція “Європейська Солідарність” звернулася у ХОР із заявою

25 березня депутати Європейська Солідарність – Харківщина подали проєкти рішень до обласної ради, в якій пропонували звернутися до ВРУ для створення Тимчасової слідчої комісії з метою об’єктивного розслідування «Вагнергейту». Пройшло два з половиною місяці – і, на жаль, ніяких змін.

8 червня ми отримали формальну відписку, що це питання було взято до відома. Тобто депутати Харківської обласної ради не вважають за потрібним розглядати питання національної безпеки нашої держави, більше того називають його політичним», – наголосив голова фракції Європейської Солідарності в Харківській обласній раді Скорик Олександр.

Така ж ситуація і з поданням стосовно пропозиції про додаткові виплати медикам, які хворіли на COVID-19.

Комісії обласної ради вважають не достатньо вагомим питання про соціальне забезпечення медиків, які знаходяться на передовій боротьби з ковідом, який за весь цей час забрав понад три тисячі життів на Харківщині і понад 53 тисячі в цілому в Україні», – зазначив Олександр Скорик.

Також голова фракції «Європейської Солідарності» наголосив на обурливий ситуації, внаслідок якої Барвінківська міська рада відмовила в перейменуванні вулиці Московської на честь одного з полеглих героїв АТО.

У своєму офіційному листі-відповіді міський голова Олександр Бало зазначив, що оголошення стану війни з РФ НЕ ЗДІЙСНЮВАЛОСЯ, а пропозиції щодо перейменування вулиці НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ РОЗГЛЯДУ – «війни з Росією немає», а загиблі в АТО – «не герої»? Я сподіваюся всі розуміють, що подібні речі неприпустимі для керівництва представницького органу місцевої громади й потребують вжиття невідкладних заходів», – сказав Скорик.

Депутати «Європейської Солідарності» звертаються до колег по депутатському корпусу з Блоку Світличної «Разом», щоб ті принесли вибачення за дії представника своєї партії.

Ми вимагаємо винести повторно це питання на розгляд ради і не ганьбити Харківщину своїми антиукраїнськими діями перед всією Україною на поталу Кремлю. Припиніть загравати з Путіним і спільно з ОПЗЖ плести махрову капітуляцію в державі», – закликав Олександр Скорик.