“Війни з Росією немає”, а загиблі в АТО – “не герої” – зрадницька позиція Барвінківської міської ради

“Війни з Росією немає”, а загиблі в АТО – “не герої” – зрадницька позиція Барвінківської міської ради на сьомому році війни.

Нещодавно ініціатива Паперовий Фронт звернулась до Барвінківської міської ради з пропозицією змінити назву вулиці Московська у Барвінковому (Харківська область) на честь загиблого уродженця цього міста.

Однак на пропозицію перейменувати вулицю відповіли відмовою, фактично пояснюючи, що загиблі не внесли вагомий вклад у Незалежність України, а війни взагалі не оголошували. Відповідне звернення підписав міський голова Барвінкового Олександр Бало, який балотувався від «Блоку Світличної «Разом!»:

Внесені вами пропозиції щодо перейменування вулиці Московської на честь одного з уродженців міста як учасника російсько-української війни не підлягають розгляду через невідповідність статті 3 закону та з урахуванням того факту, що оголошення стану війни з РФ у порядку, визначеному Конституцією, Верховною Радою не здійснювалося”, – зазначив у формулюванні голова Барвінківської міської ради.

Подібні речі на сьомому році війни з РФ, внаслідок ворожих дій якої загинули понад 13 тисяч українців, понад 30 тисяч – отримали поранення – є не просто неприпустимі для пересічного українця, а й демонструє відверто колаборантську позицію керівництва представницького органа місцевої громади.

Нагадуємо для Барвінківська міська рада, що у 2015 році народними депутатами України було ухвалено постанову про відсіч збройній агресії РФ; у березні 2021 року було схвалено заяву щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту. Крім того до ВР внесено законопроєкт про колабораціонізм, який передбачає КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за публічне заперечення громадянином України збройної агресії проти України. Покарання за такі дії – 10 – 15 років за ґратами.