Зупинимо масове знищення тварин у КП “Центр поводження з тваринами”(АНОНС)

1 червня об 11.00 біля будівлі Харківської міської ради( пл.Конституції, 7) відбудеться акція протесту “Зупинимо масове знищення тварин у КП “Центр поводження з тваринами” м. Харкова” з метою привернення уваги місцевої влади та всіх небайдужих до важливої проблеми, яка вже понад 10 років ніяк не може вирішитися.

Ще під час проведення чемпіонату “Євро-2012″масові факти жорстокого поводження з тваринами викликали глибоке обурення європейської громадськості.

Головні зауваження громадських зоозахисників міжнародної організації захисту тварин ITV Grenzenlos після відвідин Харкова стосувалися діяльності Центру поводження з тваринами, серед яких найбільше їх занепокоїло ЗНИЩЕННЯ безпритульних тварин, яке посадовці називають гуманною евтаназією.

Діяльність КП «Центру поводження з тваринами» є несумісною з Європейським законодавством та Законами України. Тому вже ЗАВТРА вимагатимемо відповіді від керівництва міста, й сумісними зусиллями маємо домогтися реформування сфери поводження з тваринами у Харкові у напрямку законності, гуманності та ефективності.

Харкову потрібна нова, по-справжньому гуманна, програма поводження з тваринами. Зупинимо конвеєр смерті!

Більше деталей у події.