День пам’яті жертв політичних репресій (АНОНС)

16 травня з метою привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії нашої держави відбудуться заходи по вшануванню пам’яті жертв політичних репресій, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати: десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання та табори, ще тисячі зниклих безвісти.  

Репресивний апарат радянської влади розпочинав цілі кампанії проти тих, хто не вписувався у сталінську соціальну систему. З українських вулиць продовжували зникати бандуристи, лірники та інші носії української культурної спадщини. 

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у вшануванні пам’яті тих, хто у важкі для української державності часи продовжував своєю творчістю нести її святі ідеї. 

Зустрічаємося цієї неділі о 10:00 біля пам’ятного знаку на честь репресованих кобзарів, бандуристів та лірників за адресою вулиця Сумська, 25.

Пам’ятайте про дотримання протиепідемічних заходів безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте маски й рукавички, візьміть з собою антисептик.