“Харківміськгаз” відключає городян від газопостачання

Хтось вітає мешканців міста з білбордів, хтось дарує продуктові набори, а “Харківміськгаз” відключає городян від газопостачання.

Про це наголосив депутат Харківської міськради від Європейської Солідарності Артем Ревчук, до якого вчора, 29 квітня, звернулися стурбовані мешканці будинку за адресою: вул. Москалівська, 16.

Вже місяць мешканці Москалівки перебувають без газопостачання за незрозумілими та сумнівними причинами.

Керівництво “Харківміськгазу” не зупиняє ні важке матеріальне становище людей, ні локдаун. Працівники газової служби цинічно під приводом витоку газу заходять до приміщення та за надуманими причинами відключають від газопостачання весь будинок, наголошуючи на тому, що не вистачає якоїсь технічної документації та пропонують її оформити. Як правило, ця сума становить від 24 тис. до 50 тис. гривень”, – пояснив Артем Ревчук.

“Європейська Солідарність” уже не вперше стикається зі схожою скаргою. Нагадаємо, першого квітня представники “Харківміськгазу” під приводом того, що в домі по вул. Благовіщенській є витік газу, заходили в кожну квартиру й також за надуманими причинами повідомляли про порушення. Аби розв’язати проблему, працівники газової служби вимагали хабарі. За допомогою наших депутатів дана проблема була вирішена

Команда “Європейської Солідарності” завжди буде на боці наших городян. Наші депутати будуть звертатися у всі необхідні інстанції, аби проблему було вирішено, а всі винуватці понесли відповідальність за свої дії.