Депутати Роганської селищної ради саботують розгляд ініціатив від “Європейської Солідарності”

За рішенням голови Роганської селищної ради на розгляд чергової сесії селищної ради, яка відбулася 28 квітня, за ініціативи депутатів Європейської Солідарності були включені питання стосовно виборів на ОВО №50 та №87, належного соціального забезпечення медичних працівників та прискорення темпів вакцинації населення, а також щодо створення ТСК у справі «вагнерівців».

Проте на засіданнях постійних депутатських комісій члени політичної партії “Блок Світличної “Разом” вирішили переглянути кожне питання та не підтримувати запропоновані депутатами “Європейської Солідарності” проєкти рішень, наголошуючи на некомпетентності їх розв’язання.

Крім того, представниця “Блоку Кернеса – Успішний Харків”, яка є головною лікаркою та працює у Роганській громаді, висловила обурення депутатам нашої фракції щодо ініціації таких рішень, зазначивши що “за ваші звернення нам в області висловлюють догани”.

Таким чином були прийняті зміни до регламенту Роганської селищної ради, згідно з яким усі проєкти рішень подані депутатами з пояснювальними записками будуть винесені на розгляд сесії задля виключення можливостей політичної гри на депутатських комісіях.