Даня Дідік: Навічно 15

Сьогодні мав святкувати свій день народження молодий український патріот, який свідомо пішов захищати український Харків у вирішальні для нашої країни часи, однак кремлівські найманці не дозволили йому та іншим патріотам зустріти наступний день народження:

Так сталося, що я фактично є його однолітком та міг би бути на цьому марші теж. Ця подія служить для нас нагадуванням, що насправді є «дружбою» з Росією. І коли різні пропагандисти кажуть, що нам треба відновлювати зв’язки, забувати про розбрат і всі негаразди, то треба згадувати, як мінімум, цю подію серед сотень тисяч інших смертей і нагадувати собі, що якщо Росія хоче з нами дружити, то вона хоче виключно підкорити українців», — наголосив учасник Солідарної Молоді Харкова Денис Шаповалов.

Дані Дідіку мало було виповнитися 22 роки. Він загинув через теракт під час мирної ходи 2015 року біля Палацу спорту. Сьогодні Харків вшановує навічно юного Героя, згадуючи його чин та ціну свободи, яку заплатила не одна українська родина, втрачаючи найрідніших:

Це був би юнак, який впевнено поряд з нами намагався розбудовувати нашу Україну. Хочу проінформувати суспільство, що в межах наших повноважень, ми будемо і надалі продовжувати боротьбу за присвоєння імені Дані Дідика школі, в якій він навчався», — зауважив депутат Харківської міської ради від «Європейської Солідарності» Ігор Ісаєнко.

Герої не вмирають.