Форум жінок-лідерок

Наступного тижня, 26 квітня, в Ужгороді відбудеться Форум жінок-лідерок Закарпаття, Харківщини та Черкащини політичної партії «Європейська Солідарність», організований за підтримки NDI, посольства Канади в Україні та USAID.

В рамках заходу заплановані тренінги, виступи народних депутаток «Європейської Солідарності» Ірини Геращенко, Іванни Климпуш-Цинцадзе, Марії Іонової та Ірини Фріз, громадських діячок, активісток і депутаток місцевих рад.

Наша мета – об’єднати жінок-лідерок з усіх куточків України. Ми сподіваємося, що даний форум надасть інструменти для розвитку ефективного жіночого руху, що здатний захистити права жінок і просувати ґендерну рівність в усіх сферах суспільно-політичного життя країни», – зазначила депутатка Харківської міської ради від «Європейської Солідарності» Катерина Малбієва.

Я вважаю, що політичні партії – це ключ до участі жінок у політичному житті держави, який ми маємо використовувати задля досягнення глобальних цілей сьогодення та розвитку сталого суспільства», – наголосила депутатка Харківської районної ради від «Європейської Солідарності» Тетяна Харлан.

📌Реєстрація на форум за посиланням.