«Ні» Жукову в Харкові!

«Європейська Солідарність» заявляє рішуче «НІ!» поверненню проспекту Петра Григоренка імені кривавого маршала Жукова.

Попри те, що Харківська міська рада двічі програла суд по Жукову спроби міськради повернути ім’я Жукова на мапу топонімів невпинно продовжуються.

Крім того, що за рішенням постанови від 15 лютого 2021 року Другий апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення чергову скаргу Харківської міськради, яка наполягала на поверненні імені Жукова проспекту, який нині має назву імені Петра Григоренка.

25 лютого 2021 року Харківська територіальна організація Політичної партії «Європейської Солідарності» подала позов до Харківського окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування рішення Харківської міської ради від 24 лютого 2021 щодо повернення проспекту Петра Григоренка імені кривавого маршала.

Ми вважаємо, що питання декомунізації – це не формальна процедура, це – публічне ставлення українського народу до радянського диктаторського режиму. Тому цього вівторка закликаємо всіх небайдужих до посиленої мобілізації, аби продемонструвати свою принципову позицію знову, стаючи на заваді будь-яким заходам повернення імен тих, хто був посібником тоталітарного режиму.

 Збираємося 13 квітня об 9:30 перед входом до Харківського окружного адміністративного суду за адресою: майдан Свободи, 6.

Пам’ятайте про дотримання протиепідемічних заходів безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте маски й рукавички, візьміть з собою антисептик.