Сергій Жуков в ефірі Українського радіо підняв питання інформаційної політики у Вовчанській ОТГ

Близько десяти радіостанцій країни-агресора і тільки один місцевий радіомовник, що ретранслює інформаційно-музичне радіо «Промінь» і має близько 15 хвилин власно мовлення на добу, звучать на території Вовчанської ОТГ.

23 березня в ефірі Українського радіо за участі Сергія Жукова – депутата Харківської обласної ради від Європейської Солідарності, голови постійної комісії з питань інформаційної політики, зв’язків з громадськістю та цифрової трансформації було піднято питання інформаційної безпеки регіону.

Ще у лютому громада звернулася до облдержадміністрації з проханням розв’язавати питання інформаційної безпеки. У березні депутати обласної фракції від «Європейської Солідарності» Сергій Жуков, Сергій Чебишев та Серій Пономаренко ініціювали встановлення телекомунікаційних веж у Вовчанській територіальній громаді.

Ми занепокоєні цією ситуацією і на цю проблему звертали увагу вже давно. Просто зараз з’явилася можливість, коли ми отримали певні депутатські повноваження рухатись у цьому напрямку», – пояснив Сергій Жуков.

Представник нашої партії розповів про зусилля депутатів обласної ради, керівництва облдержадміністрації і Вовчанської ОТГ, спрямовані на розв’язання цієї проблеми

На скільки ця ініціатива захистить інформаційний простір Харківщини та якою мірою наш регіон убезпечений від мовлення країни агресора слухайте в ефірі за посиланням.