Харків’яни проти отруйної діяльності “Коксохіму”(ВІДЕО)

24 березня під Другим апеляційним судом Харкова небайдужі жителі міста зібралися заявити свій протест проти отруйних викидів коксового заводу “Новомет”, який подав апеляцію на рішення про призупинення своєї діяльності.

Вважаємо, що 25 пікетів протягом останніх півроку – це занадто серйозна така важлива вже кількість для того, щоб нас почули в Києві, для того, щоб нас почуло керівництво держави, для того, щоб почули представники органів виконавчої влади у Харкові і нарешті припинили діяльність цього бандитського підприємства” – коментує координатор акції Олександр Константинов.

Я маю надію, що судді врешті-решт приймуть правильне рішення і все ж таки закриють коксовий завод. І Харків задихає повними легенями. Досить труїти харків’ян” – зауважує лідер фракції ЄС у Харківській міській раді Олег Абрамичев.

Крім того, сьогодні стало відомо, що директору підприємства сьогодні було оголошено підозру через причетність коксового заводу до забруднення довкілля.

Нагадуємо, що рівень онкозахворювань в Новобаварському районі перевищує середньостатистичний по Харкову та області на 30%. Внаслідок цього забруднення мешканці навколишніх районів страждають на захворювання серцево-судинної, дихальної та інших систем.