Суботній семінар для вихованців Міцного горішку

Цієї суботи серед вихованців Міцний Горішок відбувся семінар, присвячений ознайомленню з екіпіровкою українських захисників.

“Ми повинні вміти захищати себе, своїх рідних та близьких, свою країну. Події 2014 року не залишили осторонь жодного українського патріота. Не маючи спеціальних навичок, елементарної амуніції та зброї, сотні наших хлопців та дівчат вирушили на фронт для того, аби захистити нашу країну від підступного ворога. Цих відважних захисників ми називаємо добровольцями. Їх подвиг дав час оговтатись та зібратись із силами українській армії”, – сказав депутат Європейської Солідарності, автор «Стрес-системи жіночої підготовки «Гарда» та куратор проєкту Ігор Пушкарьов.

Представник нашої команди наголосив на тому, що більшість добровольців йшли на свої перші ротації без екіпіровки, і тільки завдяки зусиллям волонтерів та усіх небайдужих, українські захисники були забезпечені всім необхідним для нашої перемоги.

Ігор Пушкарьов продемонстрував своїм учням екіпіровку та зброю, якими користуються наші військові. Крім цього, кожний охочий мав можливість приміряти на себе бронежилет та шолом, а також під пильним контролем інструктора потримати у руках зброю.

Робота зі зброєю вимагає жорсткої дисципліни, тому, напевно, наступний наш семінар присвятимо саме цій темі», – зазначив куратор проєкту.

Нагадуємо, заняття проходять: І група Вт (з 17:00–18:30), Сб (12:00–13:30), ІІ група Чт (з 17:00–18:30), Нд (12:00–13:30).

Майдан Захисників України 7/8, Протон, офісний центр «Вулик», зал Федерації ножового бою.

Скажи «ЄС» безпеці наших дітей!

З усіх питань звертайтеся за номером: 063-556-43-78 Ігор Пушкарьов.