Засідання постійної комісії з питань екологічної політики

19 березня, відбулося засідання постійної комісії Харківської міської ради з питань екологічної політики, яку очолює депутат Європейської Солідарності Ірина Гончарова.

Відпрацювали ударно. Розібралися з приведенням до належного стану територій Харкова, пріоритетними напрямками діяльності КП Зеленбуд і КП Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації” – відзначає Ірина Гончарова.

В ході продуктивної роботи, під час якої було обговорено велику кількість питань, комісія підтримала рекомендації для покращення роботи КП, розроблені експертами ГО Зелений фронт. Крім того, за результатами обговорення депутати підтримали рішення про створення тимчасової контрольної комісії по діяльності коксового підприємства “Новомет”.

Нагадуємо, що 15 березня, мало було відбутися судове засідання за апеляційною скаргою харківського коксового заводу щодо рішення Харківського окружного адміністративного суду про тимчасову зупинку роботи підприємства до отримання дозвільної документації або встановлення очисних споруд. Судове засідання було перенесено на 24 березня.