Гуманітарна сфера потребує всебічного захисту

Європейська Солідарність вкрай занепокоєна ситуацією, яка склалася з фінансуванням комунальних закладів культури Харківської області, мова йде про театральні установи.

До нас звернулися представники комунальних театрів, яким ще з лютого 2021 року не виплачують вчасно заробітну плату, розмір якої не лише не відповідає європейським стандартам оплати праці, є одним з найнижчих серед усіх театральних установ України, але й не забезпечує для працівників комунальних театрів гідний рівень життя.

Саме тому фракція “Європейської Солідарності” в Харківській обласній раді підготувала звернення до очільні ХОДА з проханням посприяти вирішенню цієї ситуації й вжити всі можливі заходи щодо забезпечення своєчасного нарахування та виплати заробітної плати працівникам комунальних закладів культури, а також розглянути питання щодо збільшення розміру ставок заробітної плати та тарифних ставок.

Розраховуємо на всебічне сприяння, адже Харків – завжди був і є одним з найбільших наукових, освітніх та культурних центрів в Україні і саме культура — одна з найважливіших складових, яка формує суспільний менталітет.