День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди буде закарбований у серцях українського народу та в українській історії.

Сьогодні харківська спільнота вшанувала пам’ять найкращих українських синив і дочок, які сім років тому на Майдані повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод.

«Слава Україні!» – після Майдану це гасло стало звучати по-іншому, воно почало звучати з тривогою, тому що почалася «гаряча» фаза війни з імперією, яка сотні років хоче примусити нас бути рабами. Але українці – свободолюбива нація, яка готова полягти за свою волю», – висловився голова фракції Харківської обласної ради “Європейська Солідарність” Олександр Скорик.

“Сьогодні сьомі роковини Майдану. Тут зібралася вся харківська євромайданівська спільнота, волонтери, воїни, які воювали і воюють на фронті російсько-української війни. Фактично сьогодні День скорботи. Ми поминаємо загиблих Героїв Небесної Сотні. Сім років тому ми ще не знали, що почнеться війна і Харківщина отримає теж багато загиблих», – наголосила депутат Харківської обласної ради від «Європейської Солідарності» Галина Куц.

“В ці важкі дні ми згадуємо загиблих активістів Майдану 2014 року. Ми повинні постійно пам’ятати в ці трагічні дати загиблих диктаторського режиму влади Януковича», – зазначив голова фракції Харківської міської ради «Європейської Солідарності» Олег Абрамичев.

Європейська Солідарність – Харківщина віддає шану всім українським героям, які пожертвували найціннішим заради того, щоб наша країна мала унікальну можливість рухатися вперед і бути європейською державою.

Слава Україні і Слава її Героям! Ми пам’ятаємо…