Юрій Корсунов провів особистий прийом громадян

16 лютого депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов провів особистий прийом громадян Шевченківського району в офісі Європейська Солідарність – Харківщина.

Серед значного переліку питань мешканку району найбільше хвилювало вирішення проблеми, пов’язаної з позбавленням її звання учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, від чого залежить розмір пенсійних нарахувань тощо.

Плануємо звернутися до Пенсійного фонду і до органів соціального захисту, в чиїй компетенції перебуває дане питання з метою подальшого його вирішення” – зауважує Юрій Корсунов.

Також на зустрічі був представник трудового колективу державного інституту «Укрмережпроект», який звернувся з проблемою трирічної заборгованості по виплаті працівникам заробітної плати. Крім того, він проінформував про наміри керівництва приватизувати весь майновий комплекс, що може нашкодити енергетичній безпеці всієї держави.

За результатами зустрічі готується депутатське звернення до відповідних державних установ з імовірним винесенням даного питання на розгляд Кабінету Міністрів України.