День пам’яті воїнів – інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та чергові роковини радянської інтервенції в Афганістані.

32 роки тому з Афганістану було повністю виведено радянські війська. Це був один зі злочинів комуністичного режиму, який забрав життя тисяч українців на чужій землі. Сьогодні ми віддаємо шану кожному, хто достойно пройшов через пекло Афгану та тим, хто не повернувся з поля бою.

«Сьогодні ми тут зібралися з однопартійцями, що віддати шану загиблим нашим землякам, які брали активну участь в бойових діях під час локального конфлікту Демократичної Республіки Афганістан. Але треба ж розуміти, що хлопці, які приймали присягу, які пліч-о-пліч захищали один одного, виконували військовий обов’язок», – наголошує депутат Харківської міської ради від «Європейської Солідарності» Юрій Корсунов.

«То була не наша провина… і то була війна не нашої країни, але ті хлопці, які брали участь у тих воєнних діях, є нашими земляками. Я впевнений, вони були справжніми воїнами, які повинні були виконувати накази. Я знаю, що воїни-афганці вже брали участь у нашій українсько-російській війні. І завдяки їхньому досвіду, саме завдяки їхнім знанням вдалося зберегти багато життів наших сучасних воїнів», – зазначає депутат Харківської міської ради від «Європейської Солідарності» Ігор Пушкарьов.

Безмежно вдячні ветеранам війни в Афганістані, які маючи бойовий досвід, були серед тих, хто у 2014 році дав гідну відсіч російському окупанту й досі продовжує виконувати свій громадянський та військовий обов’язки.

Дякуємо та низько вклоняємося перед Вами.

Світла пам’ять загиблим воїнам.