Харків проти імені Жукова в місті

Харків‘яни заявили рішуче «НІ» поверненню проспекту Петра Григоренка імені Жукова

Сьогодні, 18 січня, за дотримання протиепідемічних заходів безпеки під стінами Другого апеляційного адміністративного суду Харкова пройшла акція проти чергових спроб міської влади повернути проспекту Петра Григоренка ім’я кривавого маршала Жукова:

Є закон про декомунізацію, його потрібно виконувати, як і всі закони українські. На жаль, у Харові цей закон став розмінною монетою для міської влади, яка намагається зібрати свій електорат. Сподіваємося, що суд цього дня буде на стороні закону” – виступив депутат ЄС у Харківській обласній раді Анатолій Козловський.

Харківська територіальна організація Політичної партії Європейська Солідарність подала клопотання про залучення третьої особою у справі. Адже, потреба Партії як об’єднання громадян проєвропейської ідеології, її територіальних утворень у завершенні процесу декомунізації, розпочатому ще за президентства Петра Порошенка, закріплена у Програмі Партії:

Черговий раз ми збираємося біля цього суду, щоб відстояти здобутки декомунізації. Жуков потрапив під цей закон насамперед, і тому що він був представником на той час керівного органу Комуністичної партії” – зауважує депутат ЄС Харківської міської ради Ігор Ісаєнко:

Другий апеляційний адміністративний суд переніс слухання справи, тому акція протесту продовжиться, як тільки стане відомою натупна дата.