Захистимо декомунізацію. Скажемо “НІ” Жукову в Харкові (АНОНС)

18 січня у Другому апеляційному адміністративному суді Харкова міська влада знову намагатиметься повернути проспекту Петра Григоренка ім’я кривавого маршала Жукова.

Раніше Харківська мерія ПРОГРАЛА суд про перейменування проспекту. Через значний резонанс на засіданні були представники громадських організацій, політичних партій, небайдужих громадян, адже декомунізація — це одне з тих надбань, які єднають патріотичну громаду міста та країни. Харків’яни неодноразово влаштовували протести проти спроб п’ятої колони протягти комунізацію в регіоні. 

Харківська міська рада з вищевказаним рішенням суду не погодилася та  подала апеляційну скаргу на рішення Харківського окружного адміністративного суду.

Харківська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» подала клопотання про залучення третьої особою у справі. Адже, потреба Партії як об’єднання громадян проєвропейської ідеології, її територіальних утворень у  завершенні процесу декомунізації, розпочатому ще за президентства Петра Порошенка, закріплена у Програмі Партії.

Тому закликаємо до посиленої мобілізації цього понеділка. Харків має продемонструвати свою позицію знову.

Збираємося об 11:30 перед входом до суду за адресою: майдан Театральний, 1 (за будівлею обласного управління НБУ, на початку вулиці Гоголя).

Пам’ятайте про дотримання протиепідемічних заходів безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте маски й рукавички, візьміть з собою антисептик.