Патріоти – до влади у Харкові

26 грудня в Харкові пройшов практико-орієнтований семінар у рамках проєкту “Патріоти — до влади” для майбутніх помічників депутатів місцевих рад.

На початку заходу новообрані депутати Європейської Солідарності звернулися до учасників заходу зі словами настанови та привітали волонтерів, ветеранів, які активно допомагали партії під час місцевих виборів 2020 року в місті Харкові:

“Саме вашою є заслуга, що партія отримала такий результат, неочікуваний для більшості. І знаєте, як-то кажуть, наступна виборча кампанія починається після закінчення попередньої” – звернулася до присутніх керівник секретаріату обласного відділення Європейської Солідарності – Харківщина та новообраний депутат від ЄС Kaтерина Kурашова.

“Депутатський корпус буде в першу чергу зараз боротися за наш український Харків. Ви будете разом з нами боротися за те, щоб ми мали розширену базу на наступні вибори” – зауважує депутат від Харківської міської ради Iгор Ісаєнко.

Під час семінару учасники заходу ознайомлювалися з повноваженнями депутатів місцевих рад, функціями помічників-консультантів депутатів. Розбирали методи взаємодії з виборцями та громадськістю:

“За результатами семінару планую відібрати собі помічників-консультантів. Вважаю що з 63 побратимів, які виявили бажання працювати разом зі мною, хочу обрати найбільш ефективних та дієвих помічників. Ми повинні працювати саме для нашого виборця” – коментує депутат Харківської облради від ЄС Анатолій Козловський.

Катерина Курашова зауважила не применшувати значимість статусу помічника депутата, на якому лежить велика відповідальність і великі спектри роботи:

“Саме помічники є тими медіаторами між депутатами і суспільством, які можуть знайти проблему, звернути на неї увагу. Це соратник, це людина, яка, напевно, виконує таку ж або ж навіть більше роботи, ніж депутати. Ще раз вам дуже дякую, сподіваюся на плідну співпрацю між партією, громадянським суспільством, волонтерами і разом до перемоги!”