Святкові «миколайчики» відправилися на передову

Цими вихідними, у День благодійності, депутати Харківської міської ради та члени нашої команди Європейська СолідарністьОлег Абрамичев та Катерина Малбієва на запрошення вихованців Пласту у чудовій компанії прикрашали святкове печиво. Особливим гостем та учасником заходу був український співак, письменник та громадський активіст Сергій Жадан.

А вже сьогодні, 17 грудня, Олег Абрамичев вирушив з волонтерською місією до українських захисників, щоб разом з іншою важливою допомогою передати військовим власноруч зроблені та прикрашені смачні подарунки від дітей до Дня Святого Миколая:

Це чудовий подарунок для наших захисників. Я з радістю погодився відвезти подарунки на передову, адже цей маленький шматочок свята порадує наших бійців. Дуже дякую за довіру всім тим, хто готував ці смаколики! Продовжуємо далі допомагати нашим хлопцям боронити Україну», – коментує Олег Абрамичев.

“Миколайчики” знайшли своїх адресатів, а дитяча увага додала потужного мотиваційного заряду, який так необхідний та дуже важливий в реаліях сьогодення