Перша сесія оновленої Міської ради Харкова

9 листопада відбулася перша сесія Харківської міської ради нового скликання.

Пріоритетні напрямки для нашої фракції Європейська Солідарність у Міській раді: медицина та екологія, захист прав та свобод громадян, підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток культурних та гуманітарних проектів, патріотичне виховання молоді, програми для учасників бойових дій.

Депутати готують для внесення на розгляд ради:

1. Стратегію боротьби з COVID-19 на місцевому рівні та план дій з подолання наслідків від пандемії.

2. Розв’язання екологічних проблем регіону: закриття коксохімічного заводу «Новомет», який є небезпечним для здоров’я людей та екології міста; збереження природних об’єктів; участь екологічних громадських організацій в роботі комісій, які ухвалюють рішення про надання у використання лісових зон; впровадження міської політики гуманного поводження з безпритульними тваринами; впровадження розподільного збору твердих побутових відходів.

3. Допомога і підтримка малого та середнього бізнесу: скасування єдиного податку для підприємців 1-ї та 2-ї групи на 2021 рік, яке створить передумови для працездатності бізнесу та сприятиме відновленню економіки після пандемії COVID-19.4. Розвиток та підтримка культурного життя, збереження культурної спадщини регіону: створення в Харкові муніципального культурного фонду для підтримки митців, сценаристів і творців; святкування найвищому рівні 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди; виконання закону про декомунізацію; подальше сприяння увіковіченню пам’яті тих, хто віддав життя за незалежність і суверенність України.

Попереду багато кропіткої та наполегливої роботи.