Ігор Пушкарьов – голова комісії з питань забезпечення громадського порядку

Головою комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян став новообраний депутат Європейської Солідарності Ігор Пушкарьов.

Ігор Пушкарьов – автор та керівник стрес-системи жiночої пiдготовки «ГАРДА», Голова громадської спілки «Координаційна Рада Громадських Організацій ветеранів АТО», один із засновників в Україні Федерації ножового бою. Захищав Харків від «шанувальників ХНР» та тренував хлопців-активістів, брав участь у визволені Широкиного. Також серед його досягнень — розробка та впровадження соціальних програм «Рука Допомоги», «Міцний Горішок» та «ГАРДА», спрямованих на протидію булінгу, домашньому та вуличному насиллю. Він є куратором двох проєктів від ЄС – “Спроможна захистити” для жінок та “Міцний Горішок” для дітей.

Харків має стати прогресивним, по-справжньому безпечним європейським містом, яке повинне відповідати всім вимогам, що ставить перед собою наша команда, до якої входять мої побратими по зброї, волонтери, що з перших днів війни допомагали захисникам в обороні країни, громадські активісти, які щодня покращують умови нашого міста. Маючи великий організаційний досвід, досвід створення й реалізації різних проектів з убезпечення незахищених та вразливих верств населення, я впевнений, що й результати не змусять нас довго на них чекати” – коментує Пушкарьов Ігор.

Харків – це східний форпост України, місто, яке не капітулювало у 2014 році й продовжує стрімко змінюватися в сторону демократичних стандартів.