Гуманітарна сфера потребує розвитку, фінансування та всебічного захисту – Олег Абрамичев

Новообраний депутат Європейської Солідарності до Харківської міської ради Олег Абрамичев очолив комісію з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт).

Олег Абрамичев – харків’янин, підприємець, волонтер, співзасновник організації «Благодійний фонд Сергія Жадана». Протягом шести років війни проїхав на своєму авто майже один мільйон кілометрів та доправив більше 200 тонн допомоги військовим та цивільним на Донбасі. Неодноразово привозив на фронт відомих діячів культури – музикантів, акторів, поетів та письменників, щоб підтримати мистецтвом бойовий дух наших захисників:

Відносно нещодавно уряд хотів повністю припинити фінансування культури, неодноразово здійснюються наступи на свободу слова, українську мову та ідентичність. Саме тому на міському рівні – це один із пріоритетних напрямків для всієї нашої команди. Харків – завжди був і є одним з найбільших наукових, освітніх та культурних центрів в Україні і саме культура — одна з найважливіших складових, яка формує суспільний менталітет” – коментує Олег Абрамичев.

Європейська Солідарність – Харківщина виступає за створення в Харкові муніципального культурного фонду, адже «гроші для культури – це не витрати, це – інвестиції!»