Харків має право дихати вільно!

30 листопада харків’яни знову зібралися під Харківською обласною державною адміністрацією з вимогою вжити заходів щодо припинення діяльності коксового підприємства, яке отруює місто.

Цієї середи, 25 листопада, рішенням Кабміну на посаду Голови ХОДА була призначена Айна Тимчук. Олексій Кучер, який донедавна очолював ХОДА, задля вирішення цієї проблеми не зробив нічого:

Ми вийшли для того, щоб запитати у представника центральної виконавчої влади у місті Харків про те, що було зроблено за три місяці у місті Харків для того, щоб припинити забруднення повітря” – коментує координатор акції Олександр Константинов.

Вже з серпня місяця “коксохім” нас труїть. Я маю надію, що новий губернатор буде більш уважним до цієї проблеми. І зрештою закриє це підприємство” – зауважує лідер команди ЄС Олег Абрамичев(Олег Абрамичев).

Саме тому харків’яни вирішили одразу донести новопризначеному керівництву важливість вирішення проблеми з отруйними викидами.
Представник ХОДА пообіцяв прийняти звернення й запросив до обговорення групу з учасників пікету. Зустріч запланована на п’ятницю 4 грудня.

Нагадуємо, що рівень онкозахворювань в Новобаварському районі перевищує середньостатистичний по Харкову та області на 30%. Внаслідок цього забруднення мешканці навколишніх районів страждають на захворювання серцево-судинної, дихальної та інших систем.