“Життя, як подвиг” про Ігоря Толмачова (АНОНС)

Сьогодні, 27 листопада, о 18.00 в офісі Європейська Солідарність – Харківщина (вул. Мироносицька, 57Б) відбудеться презентація фільму “Життя, як подвиг” про відомого харків’янина, громадського активіста Ігоря Толмачова, який загинув під час теракту 22.02.2015 в ході маршу за Україну. Автор ідеї – відома волонтерка та представниця ЄС – Ярина Чаговець :

“… Він народився у м. Мінеральні води, Російська федерація. В той час, було дуже модним ВУЗам з інших республік тодішнього СРСР приїздити з пропагандою свого ВУЗа. Факультет Фізики Університету Каразіна з Харкова приїхав до школярів розказати про себе. Ігор одразу закохався в цей факультет. Взяв свого однокласника та вони поїхали поступати до ВИШУ. Додому він вже повернувся тільки як гість, бо саме Україна стала для нього рідною, справжньою Батьківщиною…” – цитата з фільму.

ГО “Арт Оборона” виграла проєкт у Департаменті Соціального захисту населення ХОДА на зйомку документального фільму про видатних людей нашої області.

Карантин унеможливив проведення презентації фільму в ширшому форматі, саме тому їх буде декілька з дотриманням карантинних заходів. Учора показ відбувся у будівлі Фізико-технічного факультету ХНУ ім. Каразіна, де навчався Ігор Толмачов. Його життя – це частина хроніки тих подій, які назавжди змінили країну.
Сьогодні чекаємо усіх небайдужих в офісі Європейської Солідарності.

Нагадуємо про обов’язковість дотримання протиепідемічних заходів безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте маски й рукавички, візьміть з собою антисептик.