Автопробіг до Дня Гідності та Свободи

Європейська Солідарність відзначила День Гідності та Свободи автопробігом «Єдності та захисту демократії».

Понад п’ятдесят автівок, прапори та урочистий пробіг вулицями Харкова. Харківська територіальна організація ЄС разом з усіма небайдужими громадянами, активістами, патріотичними силами, які долучились до акції, відзначила найважливіший день у новітній історії нашої держави – День Гідності та Свободи.

Почуття гідності, прагнення справедливості та свободи – це те, що об’єднує справжніх українців. Понад сто найкращих синів та доньок України загинули за це на Майдані, а тисячі – на російсько-українській війні. Революція Гідності залишила глибокий і визначальний слід в історії, стала важливою сторінкою нашого державотворення й остаточно підтвердила, що Україна – це Європа.

Надбання Революції Гідності сьогодні потребують захисту, адже чинна влада здає національні інтереси, вбиває нашу ідентичність. Ми маємо захистити гідність та свободу, ми маємо зробити все для того, щоб наша держава мала цивілізаційне майбутнє», – зазначила народний депутат, голова Харківської територіальної організації ЄС Ірина Фріз .

Майдан переміг, тому що ми були разом. Маємо тримати єдність й надалі, бо війна за свободу і незалежність триває», – коментує волонтер, лідер міської команди «Європейська Солідарність» Олег Абрамичев.

Майдан – це найвеличніша подія в новітній історії України! Тисячі громадян вийшли заради того, щоб захистити гідність та свободу, права та волю свого народу. І нас ніколи не спинити, адже ми знаємо та впевнені, що все зможемо та переможемо», – наголошує активіст і політолог Галина Куц.

Зараз перед нами важливе завдання: кожного разу відновляти й закріпляти почуття гідності. Бо патріоти – рушійна сила України. Тому єднаймо сили, адже попереду велика боротьба!» – закликав ветеран російсько-української війни, громадський діяч Юрій Корсунов.

Україна сотні років відстоює свою незалежність, бо незалежність – це наша свобода, наша гідність, наше вільне життя у вільній Україні! Ми будемо боротися до кінця! Якщо треба буде повторити Майдан, ми вийдемо і повторимо. Ми докажемо владі, що ми – українці, які живуть у вільній державі», – наголошує активістка, волонтер, режисер Ярина Чаговец.

Подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди буде закарбований у серцях українського народу та в українській історії. Згадаймо тих, хто став на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!