ОПЗЖ та СЛУГИ НАМАГАЮТЬСЯ ЗІРВАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ТА БЛОКУЮТЬ ФОРМУВАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Другий апеляційний адміністративний суд СКАСУВАВ ПРОТОКОЛ Харківської міської ТВК ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ депутатів Харківської міської ради! Першу сесію нового складу Харківської міськради провести буде неможливо.

Провокації від ОПЗЖ почали відбуватися практично одразу, як почався підрахунок голосів. Кандидати від ОПЗЖ намагалися затягнути процес встановлення результатів по всій ТВК Харківської області. Діючи деструктивно, блокуючи роботу ТВК, погрожуючи кримінальними переслідуваннями, фізично перешкоджаючи роботі комісій ОПЗЖ одразу заявила прагнення заблокувати процес встановлення результатів виборів і процес формування міської та обласної ради.

Усі суди були ініційовані ОПЗЖ, як виявилося нещодавно, до справи також підключилися “слуги”. Цього разу останній позов подав депутат від партії «Слуга народу» Вац Олексій, і саме його задовільнив Другий апеляцій адміністративний суд Харкова.

Партія колаборантів готова єднатись з сателітом Кремля заради збереження ілюзії влади в їх руках. Цей епізод спільного оскарження результатів місцевих виборів дає можливість пояснити і багато інших подій, що пов’язані з відкатом від европейського курсу” – коментувала об’єднання “слуг” та опзж народний депутат від Європейської Солідарності Ірина Фріз.

#ЄднаймоСили проти колаборантів та російських пасіпак. Ми вільні й варті того, щоб жити у вільній державі!