Депутати ЄС Харківської міської ради 2020

Наша команда з 9 депутатів представлятиме Європейську Солідарність у Харківській міській раді:

Олег Абрамичев – волонтер, громадський діяч, підприємець, співзасновник ГО «Благодійний фонд Сергія Жадана». Допомагає військовим у зоні проведення АТО і ООС та цивільному населенню, які проживають на лінії зіткнення. Організатор культурних заходів, забезпечує бібліотеки та школи українськими книгами. Нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Катерина Малбієва — громадська активістка, волонтер, вихователька, приватна підприємиця. Опікується патріотичним вихованням молоді. Організовує та проводить освітні, культурні та соціальні заходи для дітей з особливими освітніми потребами.

Юрій Корсунов – захисник України, доброволець, ветеран російсько-української війни, засновник громадської організації «Спілка ветеранів АТО». Розробник соціальних програм для ветеранів російсько-української війни. Нагороджений Відзнакою Президента України «25 років незалежності України» та «Орденом за заслуги».

Руслан Агибалов – громадський діяч, доброволець, ветеран російсько-української війни, учасник ГО «Спілка ветеранів АТО», засновник ГО «Спілка інвалідів-учасників АТО «Непереможні». Нагороджений Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», орденом «Єдність та воля» та іншими відзнаками.

Ігор Пушкарьов – автор та керівник стрес-системи жiночої пiдготовки «ГАРДА», Голова громадської спілки «Координаційна Рада Громадських Організацій ветеранів АТО», один із засновників в Україні Федерації ножового бою. Захищав Харків від «шанувальників ХНР» та тренував хлопців-активістів, брав участь у визволені Широкиного.

Андрій Іванов – громадський діяч, військовослужбовець оперативного резерву 2-ї черги бригади територіальної оборони Харківської області, підприємець. Колишній Голова Коломацької районної організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Харківській області. У 2014 році допомагав біженцям з Донбасу, займався їх евакуацією, надавав моральну та матеріальну підтримку.

Артем Ревчук – приватний підприємець, має вищу економічну освіту та успішний 15-річний досвід керівництва підприємством. З початку епідемії COVID-19 активно допомагає лікарням та незахищеним верствам населення.

Ірина Гончарова – лікар-психіатр, кандидат медичних наук, громадська діячка. Координаторка Громадської організації «Зелений фронт». Активістка ініціативної групи «Save Kharkiv». Експерт з питань медичної реформи. Виступає за збереження української ідентичності на Слобожанщині.

Ігор Ісаєнко – політичний аналітик і консультант, громадський активіст, впроваджував реформу місцевого самоврядування в Харківській області. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу».

Дякуємо нашим виборцям за підтримку та довіру! Наша команда «Європейської Солідарності» обіцяє гідно представляти інтереси харків’ян в оновленій міській раді!
#ЄднаймоСили!