Кандидатів від Європейської Солідарності невідомі намагалися підставити у скоєні ДТП

Протягом усієї виборчої компанії політичні опоненти, втративши шанс на перемогу, вдаються до брудної боротьби.

Цього разу кандидатів в депутати міської ради від Європейської Солідарності Максима Зеленського та Артема Ревчука невідомі намагалися підставити у скоєні ДТП.

Причіп з агітаційними банерами кандидатів було «відтягнуто» на проїжджу частину. Дана ситуація могла спровокувати дорожньо-транспортну пригоду з жахливими наслідками.

Було спиляно ланцюг, пошкоджено замок. Один з моїх причепів невідомі люди викотили на проїжджу частину по вул. Героїв Праці, зробили фотознімки та виклали по всіх харківських пабліках», – пояснює кандидат від ЄС Артем Ревчук.

Причіп стоїть на узбіччі, причеплений ланцюговим замком до стовпа. Легкий рух болторізу – причіп відчіплюється і «ненавмисно» викочується на проїжджу частину… Дивно, що так виходить тільки з причепами кандидатів від партії ЄС?!» – коментує ситуацію кандидат від «Європейської Солідарності» Максим Зеленський.

«Європейська Солідарність» закликає всіх політичних опонентів до чесної боротьби. Замість брудної війни радимо конкурентам спрямувати свої сили на чесне введення виборчої кампанії. А українців просимо надати справедливу оцінку діям опонентів на місцевих виборах 25 жовтня.

https://youtu.be/-ELUZ2jyK4c