Пресконференція Дмитра Чекалкина щодо презентації книги «Людський Фактор»

Щойно в «KHARKIV Today» відбулася пресконференція відомого українського громадського діяча, перекладача, дипломата Дмитра Чекалкина щодо презентації книги «Людський Фактор».

Щодня ми стикаємося з тим, що людям критично бракує людяності. Я сподіваюсь, що моя книга допоможе кожному зберегти та розвинути в собі найкращі людські якості. Бережіть в собі людину, не бійтеся себе обтяжити людяністю», – коментує автор книги «Людський Фактор» Дмитро Чекалкин.

Також Дмитро Валерійович виразив свою підтримку українському історику та журналісту Вахтангу Кіпіані проти якого позивається Медведчук, намагаючись заборонити поширювати історичну книгу «Справа Василя Стуса».

Пан Чекалкин – це дуже цікава особистість, яка зробила вагомий вклад у політичну культуру України. Це людина, яка створила книгу про сучасність та сенс людського буття», – прокоментувала кандидатка до обласної ради від Європейської Солідарності Галина Куц.

Нагадуємо, що о 17:00 відбудеться продовження зустрічі у неформальній обстановці у рок-пабі «Стіна» за адресою вул. Римарська, буд. 13.

З огляду на посилення карантинних заходів, буде забезпечено стрім. Слідкуйте за інформацією на нашій сторінці.

ЄднаймоСили