Марш Захисників України в Харкові

Цього тижня відбувся марш української звитяги, присвячений чотирьом великим подіям: Покрові, Дню українського козацтва, Дню створення УПА та Дню Захисника України.

Чимало патріотів вийшли на святкове дійство, щоб подякувати та підтримати українських військових, які боронили та зберегли незалежність і суверенність нашої держави.

День Захисника України – одне з найголовніших свят, особливо зараз, в умовах російської агресії, в умовах війни. Це свято повинно бути, і те, що воно підтримується маршем – взагалі потужно, адже влада повинна поважати своїх захисників», – коментує кандидат від Європейської Солідарності на посаду Харківського міського голови та волонтер Олег Абрамичев.

Учасники символічно пронесли Прапор Єдності, який було зроблено з прапорів військових об’єднань, волонтерських, громадських організацій, всіх тих, хто вже сьомий рік дає відсіч російським окупантам на сході України.

Марш Захисників України – це знакова подія для всієї держави, адже Харківщина – це стратегічно важливий регіон, форпост захисту не тільки України, а й всієї Європи.