День Захисника у Височанській ОТГ

До Дня Захисника України команда Європейська Солідарність разом з місцевими мешканцями організували ряд урочистих заходів у Височанській об’єднаній територіальній громаді.

Вранці 14-го жовтня біля Козацького Хреста в Покотилівці відбулося вшанування полеглих за свободу та територіальну цілісність України, зокрема загиблого земляка Станіслава Рижова

«Цей захід об’єднав небайдужих людей заради вшанування пам’яті героїв України, які віддали життя за можливість жити у вільній та демократичній країні. Ми зобов’язані виправдати їх сподівання на гідне майбутнє місцевої громади», – коментує кандидат в депутати від ЄС Микола Благовестов.

Автоколона з кандидатів та прибічників ЄС відправилася за маршрутом Покотилівка-Високий-Ржавець-Затишне-Бабаї. Останньою зупинкою стала центральна площа Бабаїв біля пам’ятника Г.С. Сковороді, де народний колектив «Голосисті» (м. Богодухів) та дует «Sisters» познайомили місцевих мешканців з традиційними українськими піснями. Також на учасників заходу чекав козацький куліш від Олени Тарасової:

«Ми з командою ЄС створили справжнє свято для мешканців декількох селищ та згадали наших співгромадян, які ціною власного життя відстоювали незалежність і державний суверенітет України», – коментує кандидат в депутати від ЄС Наталія Пахніна.

Також дізнатися про команду, програму дій та вже реалізовані ініціативи Ви можете на сайті за посиланням: http://vysokiy-eurosolidarity.kharkiv.ua/