В Харкові б агітатори партії «Слуга Народу» вчинили напад на кандидата від партії Європейська Солідарність .

Сьогодні зранку, 15 жовтня, в Харкові біля метро Студентська агітатори партії «Слуга Народу» вчинили напад на кандидата від партії Європейська Солідарність.

Злочинці розкидали агітаційний матеріал, погрожували та перешкоджали знімати їх протиправні дії на телефон. Вони одразу з місця подій після того як було викликано поліцію.

“Коли я стояла з агітаційним матеріалом до мене підійшли агітатори «Слуги Народу». Поводилися дуже агресивно, намагалися скинути матеріали, в підсумку вони його скинули, погрожували ножем, намагалися вирвати телефон”, – коментує постраждала кандидатка від «Європейської Солідарності» Людмила Лактіонова одразу після інциденту.

Кандидати від «Європейської Солідарності» Артем Ревчук та Максим Зеленский звернулися до органів Національної поліції щодо відкриття провадження за фактом здійснення правопорушення.

«Європейська Солідарність» розцінює дану ситуації як грубе порушення виборчого процесу зі сторони представників провладної партії.

«Ганьба злочинним діям, якими намагаються зупинити нашу партію та наших кандидатів», – відкоментувала ситуацію голова Харківської територіальної організації партії ЄС Ірина Фріз.