Романенко Віталій Сергійович — кандидат в депутати Харківської районної ради,

Команда Європейської Солідарності — люди з активною громадською позицією, висококваліфіковані фахівці різних сфер з багаторічним досвідом.

Романенко Віталій Сергійович — кандидат в депутати Харківської районної ради, який поєднав юридичний досвід, управлінську та практичну види діяльності.

По завершенню Харківського політехнічного інституту за спеціальністю «інженер-технолог» і Харківського педагогічного університету за спеціальністю «юрист» розпочав трудовий шлях розпочав у 1982 році інженером-технологом заводу «Радіодеталь». Працював на керівних посадах на різних виробничих підприємствах Харкова.

Значний період трудової діяльності присвятив службі в органах МВС. Понад 15 років пропрацював на керівних посадах в органах МВС та юстиції. Брав участь в будівництві Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва», в будівництві Меморіалу Жертвам Голодомору.

Значний досвід керівної роботи на великих виробничих підприємствах Харкова буде реалізований в програмах розвитку громади Харківського району!