Харків – європейське місто з великими можливостями та перспективами

Сьогодні, 15 жовтня, команда Харківської Європейської Солідарності зустрілася з представниками Харківського антикорупційного центру з метою предметного обговорення майбутньої співпраці.

Обговорення відбувалося навколо трьох конкретних рішень, що стосуються поліпшення життя харків’ян, які громадська організація ХАЦ напрацювала за останні півроку:
▪️ Впровадження прозорого механізму проведення конкурсів на реконструкцію громадських просторів.
▫️ Впровадження в Харкові гнучкого тарифу на проїзд в громадському транспорті.
▪️ Розробка чіткого графіку руху громадського транспорту та оприлюднення розкладу руху трамваїв, тролейбусів та маршруток на кожній зупинці.

Для втілення ініціатив у життя Харківський антикорупційний центр потребує підтримки з боку політичних партій, які будуть представлені у Харківській міській раді наступного скликання. «Європейська Солідарність» – перша партія на Харківщині, яка підписала меморандум та підтримала ці ініціативи.

«Європейська Солідарність» прагне зробити Харків європейським, інвестиційно привабливим містом. Ми підтримуємо ініціативи громадськості, які роблять життя харків’ян комфортнішим», – відзначила голова Харківської терорганізації Європейської Солідарності Ірина Фріз.