До Харкова прибув борт з важкопораненими захисниками

Нещодавно моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала цифру понад 1000 порушень з початку перемир’я. А вже 2 жовтня, за інформацією з телеграм-каналу Останній блок-пост, який ведуть учасники бойових дій з РФ, до військового госпіталю Харкова прибули важкопоранені військовослужбовці російсько-української війни на Донбасі.

Прихильники команди Європейська Солідарність, які працюють у військовому шпиталі, займаються волонтерством, підтверджують інформацію, що до них дійсно продовжують привозити хлопців з ампутаціями. Цієї п’ятниці бійцям надавали необхідну медично-хірургічну допомогу з подальшим переведенням для лікування в Київ.

А тим часом ворог стягує війська та порушує чергові домовленості, а президент Зеленський в цей час підхоплює ланцюжок “не росія”, а “та сторона”, не “війна”, а “порушення режиму тиші” та продовжує протискувати безпорадну та недолугу політику одноосібного відведення військ. Людина, яка випадково стала верховним головнокомандувачем, несе пряму відповідальність за втрати, кількість яких збільшується з кожним днем. Кожними його незграбними рішеннями користується партія ОПЗЖ та їхній сателіт на Харківщині партія Світличної.

Фото: Сестра милосердя АТО/ Харків