Ірина Ільїнська – кандидатка до Харківської міської та обласної рад від Європейської Солідарності .

Європейська Солідарність об’єднує професійних та амбітних лідерів, які палають прагненням до кардинальних та рішучих змін у своїй країні. Готові представити ще одну яскраву постать та кандидата до Харківської міської та обласної рад від нашої команди.

Ірина Ільїнська — волонтерка, мисткиня, громадська діячка, яка займається живописом, а за фахом — графічна дизайнерка; активна учасниця двох революцій:

“Культура та мистецтво — це потужна сила в об’єднанні країни, Сходу та Заходу. Європейська Солідарність — це єдина сила, яка має чітко сформульовану та виважену проукраїнську мету — шлях до Європи та сталий розвиток нашої держави” – вважає Ірина Ільїнська.

Кандидатка брала участь у низці важливих мистецьких проєктів: «Площа Свободи» (Харків, 2014 рік), «Война-oна» (Харків, 2014 рік), «Окуповані Мистецтвом» (Харків, 2014 рік), Благодійний аукціон «Лінія милосердя» (Харків, 2015 рік), Благодійний волонтерський проєкт «Прощай оружие» (Харків, 2015 рік), «Singing/Спів присвячений пам’яті Василя Сліпака (Київ, 2017 рік), «Вільний простір» пам’яті Яни Червоної» (Харків, 2019 рік), Проєкт підтримки реабілітаційного центру для тяжкопоранених захисників Next Step Ukraine (Харків, 2020 рік), Parasol. Соціальний артпроект.

Крім польової праці волонтера, пов’язаної з логістикою, фізичним збором допомоги та організацією процесу доставлення потреба до бойових підрозділів у складі ГО Дикі Волонтери, Ірині Ільїнській живопис допоміг організовувати віртуальні аукціони на підтримку української армії, в якому лотами ставали розписані гільзи, туби від гранатометів тощо.

Саме тому має чітко виважену мету й напрацювання, які готова впроваджувати на місцевому та обласному рівнях:

🔸Ініціювання реконструкції й ремонту будівель Харківського Художнього Музею, а також Харківського Літературного Музею.
🔹Підвищення фінансування культури.
🔸Забезпечення ефективної взаємодії влади й культурних діячів.
🔹Звернення уваги на проблеми Харківських художніх та культурних навчальних закладів.
🔸Допомога в організації та реалізації міських культурно-мистецьких заходів.
🔹Підтримка та просування ініціативи створення в Харкові Музею-центру Новітньої Історії України, де велика частина експозиції буде присвячена подіям російсько-української війни.
🔸Створення умов для культурного обміну між регіонами.
🔹Організація культурно-мистецьких проєктів, які популяризуватимуть сучасне українське мистецтво.
🔸Проведення благодійних соціально-мистецьких заходів на підтримку українських військових, поранених та загиблих.

“Моя команда – це харківська культурна креативна спільнота. Харків – місто з величезним потенціалом і ми хочемо зробити його справжнім європейським культурним форпостом. Єднаємо Сили!” – підсумовує кандидат від ЄС Ірина Ільїнська.