Українська — більше ніж модний тренд серед патріотів

На офіційному сайті Netflix Post Partner Program повідомили, що дві українські компанії – Postmodern Postproduction і “Так Треба Продакшн” стали офіційними партнерами Netflix і будуть дублювати контент українською мовою. Перший результат можна буде вже чекати приблизно через рік:

“Петиція з проханням додати озвучку або субтитри українською мовою до контенту на стрімінгових сервісах Netflix і Amazon Prime набрала на Change.org вже понад 66 000 голосів. А це означає те, що українське суспільство прагне споживати інформацію українською мовою. У наш час українська мова є одним із чинників, що об’єднує нашу державу. Тому ми усвідомлюємо, наскільки важливо, щоб діти мали можливість долучитися до україномовного середовища” – коментує ситуацію кандидат в депутати до міськради від Європейської Солідарності Катерина Малбієва.

Разом з тим американська компанія Apple все ж таки вирішила зробити свято всім українцям, які користуються яблучною продукцією за допомогою голосових додатків. Цього понеділка на їхньому сайті з’явилася вакансія аналітика анотацій для команди голосового помічника Siri. З важливою поміткою – “україномовного”.

Українська — більше ніж модний тренд серед патріотів.

Це престижно, трендово і стильно.

Плекаймо та розвиваймо її.