ЄС — це найкращий варіант для України: волонтер Олег Абрамичев про свій життєвий шлях та вибори 2020

Олег Абрамичев – харків’янин, підприємець, волонтер, співзасновник благодійного фонду Благодійної організації «Благодійний фонд Сергія Жадана», лідер команди «Європейської Солідарності» у місті Харкові.
Волонтер, якого добре знають в багатьох добровольчих та армійських підрозділах ЗСУ під позивним «Піротехнік».
Протягом шести років війни проїхав на своєму авто майже один мільйон кілометрів та доправив більше 200 тон допомоги військовим та цивільним на Донбасі.

Неодноразово привозив на фронт відомих діячів культури – музикантів, акторів, поетів та письменників, щоб підтримати мистецтвом бойовий дух наших захисників.
За словами Олега Абрамичева він усвідомив, що треба приєднуватися до числа відповідальних українців, готових активно відстоювати у власній країні європейські цінності. «Ті, хто при владі зараз, є некомпетентними та не розуміють дуже багатьох речей і процесів. Свій політичний шлях розпочинаю саме з місцевих виборів. Це вчасне і виважене рішення, яке я прийняв не одноосібно: мою кандидатуру підтримала команда «ЄС», – наголосив він.

Олег Абрамичев зазначає, що зараз відбувається конкретний крок назад і болючий «реванш» з боку незацікавлених у проукраїнському курсі сил. Європейська Солідарність, на його думку, є єдиною українською партією в Харкові з повністю патріотичними настроями, а головне — діями. «Її представлено міцною фракцією в парламенті та територіальними організаціями по всій Україні. Мені дуже імпонують напрями її діяльності та відчуття єдності в поглядах її членів», – зауважив Олег Абрамичев.