Європейська Солідарність продовжує організовувати навчання для жінок-кандидаток партії

13-14 серпня, для представниць партії “Європейська Солідарність” пройшов дводенний онлайн-тренінг з навичок ведення кампанії жінками-кандидатками на місцевих виборах 2020 р. В навчанні брали участь представниці декількох регіонів, зокрема Сумщини та Харківщини.

Щоб змотивувати учасниць та налаштувати на продуктивну працю, з напутнім словом до них звернулася народний депутат від Європейської Солідарності Марія Іонова:

“Для нас з вами відкриваються нові можливості. Тобто ми можемо з вами і пропонувати, і модерувати, і бути лідерами в такі непрості часи, – зауважила Марія Іонова. – Революція гідності показала, що треба брати на себе відповідальність, треба організовуватися, треба надавати пропозиції, треба маленькими кроками рухатись вперед”.

Раніше, Європейська Солідарність організовувала подібні тренінги для представниць західних регіонів України. Тепер, з наближенням виборчих процесів, графік стає більш щільним, а обговорення ще продуктивнішими.

Захід відбувся за підтримки постійного міжнародного партнера «Європейської Солідарності» Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ), що багато років супроводжує процес демократичних перетворень в Україні задля активного залучення громадян до суспільно-політичних процесів, забезпечення проведення чесних виборів та збільшення рівня участі жінок у політиці.