Зустріч з активом Харкова

З наближенням виборчих процесів в країні та місті українське суспільство мимоволі опиняється під впливом того чи іншого політичного клімату. І вже кожен свідомий громадянин не може лишатися осторонь й має відповідально ставитися до свого вибору.

Сьогодні за участі народного депутата Європейської Солідарності та голови харківської терорганізації Ірини Фріз відбулася перша зустріч з активом міста — патріотичною спільнотою.

Дискусія пройшла в надзвичайно жвавому форматі, обговорили, в який спосіб буде формуватися партія, позиціонувати себе і в який спосіб буде присутня в Харкові та Харківській області. І найголовніше — роз’яснили всі неоднозначності, які лишилися з недалекого минулого організації:

«Я вважаю, що ми перегорнули сторінку і все ж таки починаємо нову історію нашої терорганізації. Я сподіваюся, що Європейська Солідарність і ті цінності, за які ми боролися, ви боролися, за які виборювали нашу незалежність та суверенітет у тому числі наші захисники варті того, щоб об’єднувати зусилля» — зауважила Ірина Фріз.

Далі більше і тільки в єдності.

Європейська Солідарність відкрита до співпраці, тому запрошуємо до об’єднання всі патріотичні сили, для яких Україна важлива!

Відповідальність на кожному з нас.