Зелена влада продовжує тиснути на незалежні ЗМІ

Судові процеси над лідерами опозиції, переслідування та ув’язнення волонтерів і добровольців, планова здача правоохронних органів і ДБР п’ятій колоні та повернення з-за кордону свити Януковича — все це крок за кроком активно впроваджує влада Зеленського. І тепер — наступ на свободу слова за активного сприяння злочинців часів Януковича, якого нещодавно повернули в нашу державу.

Телеканал “Прямий” звертається до співгромадян через систематичні переслідування та тотальний тиск влади за незалежну та неупереджену позицію. 8 липня 2020 року в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “ПРЯМИЙ” керівник слідчої групи Державного бюро розслідувань Олег Корецький заявив, що на нього чинився тиск у так званій “справі Прямого каналу” і було поставлене завдання арешту телеканалу. Такі вказівки давав перший заступник директора Державного бюро розслідувань, колишній адвокат президента-втікача Януковича Олександр Бабіков.

Раніше лідер Європейська Солідарність Петро Порошенко наводив принцип Вольтера, яким має керуватися кожен очільник будь-якої демократичної держави і яким керувався він сам: «Я не поділяю вашу думку, але я готовий віддати життя за те, щоб ви мали право її висловити».

«Свобода слова – це одна з засадничих цінностей демократичних країн. Свободне право говорити і висвітлювати різні думки та бачення без цензури – це те, за що ми боролись під час Померанчовоі революції, Революції Гідності. Це те, за що ми будемо боротись завжди. Ми – Європейська Солідарність проти встановлення владою тотального контролю над засобами масової інформації» — зауважує народний депутат від ЄС та голова харківської організації Ірина Фріз / Iryna Friz

Тиск на незалежні ЗМІ не має нічого спільного з європейськими стандартами та цінностями.

Закликаємо Державне бюро розслідувань та Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення припинити тиск на канал Прямий.