Медичні заклади Харківщини отримали допомогу від Фонду Порошенка

Представники Європейська Солідарність – Харківщина  продовжують передавати  захисні костюми медичним працівникам Харківщини.

Цього разу медичні заклади Харківщини отримали 500 комплектів захисних костюмів та окулярів  від  Фонд Порошенка.  Професійні захисні костюми призначені  для медиків, які працюють з хворими на COVID-19. Усі захисні костюми були передані до медичних закладів, а саме: Обласної клінічної інфекційна лікарні, Обласної дитячої клінічної інфекційна лікарні, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, та до Красноградської, Лозівської, Первомайської, Чугуївської, Вовчанської центральних районних лікарень. Це опорні медичні заклади у районах та області, які готові приймати хворих на COVID-19.

“Відсоток лікарів, які захворіли дуже великий. Якщо епідемія буде і надалі розвиватись активним темпом, то скоро нас буде нікому лікувати. Тому їх захист у пріоритеті, адже це перша людина, яка зустрічає хворого», – зазначила народний депутат України від фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз / Iryna Friz  .