Жителі Харківщини отримують Великодні продуктові набори.

На Великодневі свята мешканці Харківщини отримують вже другу партію продовольчої допомоги від  Фонд Порошенка. З нагоди великого свята у стандартні набори продуктів додали і святкову паску. До складу продуктових наборів входять крупи, макаронні вибори, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко, печиво. Окрім продуктів, до набору входить парацетамол. Надають таку допомогу людям похилого віку, з інвалідністю, малозабезпеченим та багатодітним родинам.

Крім цього, допомогу отримують люди із групи ризику, які найбільше постраждали внаслідок карантину. Партійці доставлять продуктові набори додому до громадян, які залишили заявку на платформі «Солідарність» www.v2020.org.ua. На сьогодні допомога дійшла ще до Золочивського та Первомайського районів

Якщо у вас є можливість особисто допомогти у придбанні продуктів, ви можете зареєструватись на сайті «Солідарність» https://v2020.org.ua/ і допомогти людині, яка залишила заявку на допомогу.

Як ми повідомляли раніше, набори першої необхідності доставлять партійці “Європейської Солідарності” та активісти ГО “Справа Громад”.