Микола Уманець перевірив хід виконання робіт з реконструкції лікарні та дитячого садочка

Микола Уманець перевірив хід виконання робіт з реконструкції лікарні та дитячого садочка

У місті Люботині продовжуються роботи із удосконалення інфраструктури та створення комфортних умов у закладах соціальної сфери. Депутат Харківської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Микола Уманець проінспектував хід робіт з реконструкції міської лікарні, яка знаходиться за адресою вул. Шевченка, 15 та дитячого садочка по вул. Джерелянській.

На сьогодні у лікарні виконано найважливіший етап робіт: проведено демонтаж у будівлях усіх інженерних комунікацій, зроблено відбивання штукатурки по цеглі та бетону зі стін та стель, розібрано покриття підлоги з керамічної кахлі, із лінолеуму та дощок, стін із глазурованої кахлі та розібрано покриття даху із азбестоцементних листів.

1   2

У приміщеннях на другому і третьому поверхах лікувального закладу вже проведено улаштування вирівнюючих цементно-піщаних стяжок підлоги, також даний вид робіт завершується й на першому поверсі. Відбулася заміна покриття даху будівлі.

На третьому поверсі проводиться зміна внутрішнього планування: встановлюються перегородки для кабінетів. На черзі – монтажні роботи системи водопостачання, водовідведення й теплопостачання у приміщеннях будівлі.

У дитячому садку, що розміщений на вулиці Джерелянській, вже завершилася заміна покриття даху основної будівлі та закінчуються роботи із заміни даху будівлі для ясельної групи. Також у групових кімнатах та приміщеннях коридору виконана стяжка підлоги та розпочалися підготовчі роботи із облаштування теплої підлоги.

3   4

Микола Уманець зазначив, що після реконструкції, ці об’єкти будуть відповідати концепції найсучаснішої установи: потужна лікарня із сучасною лікувальною та діагностичною апаратурою та дитячий садочок, де будуть максимально забезпечені найсучасніші умови для виховання, навчання та розвитку наших дітей.