Віктор Коваленко відзначив трудові здобутки аграріїв Золочівщини

Віктор Коваленко відзначив трудові здобутки аграріїв Золочівщини

У Золочівському будинку культури відбулись урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства. Привітав фермерів, землеробів, тваринників, механізаторів та комбайнерів з професійним святом перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «Солідарність» у облраді Віктор Коваленко.

Звертаючись до працівників сільського господарства Золочівщини перший заступник голови обласної ради, наголосив, що це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями та турботами про врожай.

2   3

«Дорогі аграрії, ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію, по праву називають годувальниками», – підкреслив Віктор Коваленко.

4   5

Під час святкування за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного агропромислового комплексу керівники та робітники сільськогосподарських підприємств краю були відзначені грамотами та подяками обласної ради.

Також Віктор Коваленко висловив слова щирої вдячності хліборобам, працівникам тваринницьких ферм, керівникам і спеціалістам господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва,  «за безкорисливу любов до матері-землі, за вашу самовіддану працю і неоцінимий внесок в розвиток економіки Слобожанщини».

6   7

Після урочистих нагороджень і привітань на працівників сільського господарства чекав святковий концерт за участю вокальних і танцювальних колективів Золочівщини.