Харківські атовці отримають допомогу в будівництві житла

Харківські атовці отримають допомогу в будівництві житла

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «Солідарність» у обласній раді Віктор Коваленко взяв участь у засіданні Комісії щодо визначення списку кандидатів та черговості їх участі в обласній Програмі надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019-2021 роки.

На будівництво житла з обласного бюджету було передбачено співфінансування у розмірі 15 млн грн – 40% розрахункової вартості на одного учасника Програми, у той час, як він повинен забезпечити не менше 60% від вартості індивідуального житлового будинку чи квартири в багатоквартирному житловому будинку, що знаходиться в стадії будівництва.

2    3

Під час попереднього засідання комісії для участі в обласній Програмі з надання підтримки учасникам антитерористичної операції для придбання житла було затверджено 74 кандидати.

«Однак за різними причинами, в тому числі через відсутність можливості внести 60% від вартості житла, договори було укладено із 43 учасниками на суму 10 млн 986,629 грн. А залишок нерозподілених коштів у розмірі 2 млн 967,235 тис грн буде перенаправлено для інших кандидатів, якими ми сьогодні доповнюємо список учасників», – розповів директор Харківського регіонального управління Держмолодьжитла Олександр Вензель.

Після сьогоднішнього обговорення члени комісії погодили наданий обласною громадською організацією «Спілкою ветеранів АТО» список з п’ятнадцяти кандидатів на участь в обласній Програмі підтримки придбання житла.

4   1

За словами першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка, головні критерії, які бралися до уваги у розгляді кандидатів – багатодітні родини, інвалідність, отримана внаслідок поранення, проживання у гуртожитку або оренда житлового приміщення. «Тож, будемо робити все можливе, щоб забезпечити житлом захисників нашої країни», – наголосив Віктор Коваленко.