Віктор Коваленко привітав дзюдоїстів Харківщини із відкриттям змагань

Віктор Коваленко привітав дзюдоїстів Харківщини із відкриттям змагань

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу, голова фракції «Солідарність» у облраді Віктор Коваленко на легкоатлетичному манежі «Динамо» урочисто відкрив традиційний восьмий турнір з дзюдо серед юніорів, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Володимира Кисіля.

3    2

Понад сотня спортсменів-дзюдоїстів хлопців та дівчат 2005-2006, 2007-2008 років народження, сьогодні зібралися на легкоатлетичному манежі «Динамо», щоб підтвердити свою майстерність та віддати шану поваги воїну-інтернаціоналісту Володимиру Кисілю.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань, перший заступник голови обласної ради привітав юних спортсменів, тренерів та вболівальників, а також побажав дзюдоїстам вдалого виступу, безкомпромісної боротьби та перемоги.

4   5

«Не з чуток знаю, що дзюдо виховує самоорганізованість, цілеспрямованість, дисципліну. Колись, я теж захищав присвоєння кваліфікаційного ступеню «Майстра спорту» з дзюдо, – наголосив Віктор Коваленко. – Стати переможцями зможуть одиниці, тому участю у цих змаганнях я бажаю всім зарядитися для успішних виступів на інших турнірах».