Віктор Коваленко привітав юних футболістів з перемогою

Віктор Коваленко привітав юних футболістів з перемогою

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «Солідарність» у обласній раді Віктор Коваленко відвідав Харківське державне вище училище фізичної культури №1.

Віктор Коваленко ознайомився із особливостями здійснення навчально-тренувального та навчально-виховного процесів, зустрівся з тренерським складом та вихованцями училища. Говорили й про подальший розвиток молодіжного спорту на Харківщині.

2   3

Також, під час спілкування із колективом з нагоди 80-річчя легендарного гравця команди «Авангард» грамотою Харківської обласної ради було відзначено Юрія Несміяна.

Перший заступник голови обласної ради подякував спортсмену за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту. Побажав Юрію Несміяну міцного здоров’я, невичерпної енергії та ще багато років на футбольній ниві.

4   5

Окрім того, на футбольному майданчику свою майстерність гостям закладу продемонстрували юні футболісти – переможці у всеукраїнських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок COCA-COLA» сезону 2018-2019 рр. Команда перемогла всіх суперників у фінальній частині змагань, чим і принесла вперше в історії виступів у цих змаганнях перемогу Харківщині.

Вітаючи футболістів із тріумфом, Віктор Коваленко зазначив: «Ця славетна перемога стала можлива завдяки вашій кропіткій праці, цілеспрямованості і стійкості духу. У фінальному матчі ви продемонстрували справжній чемпіонський характер, примноживши спортивну славу Слобожанщини».

7  6

До того ж, він висловив слова подяки тренеру команди за особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького футболу й вручив пам’ятні подарунки чемпіонам України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*